Aniela Hańska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2010
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,<br />że 2 września 2010 roku odeszła od nas<br />ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,<br />BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA</p>
<h6><strong>śp.</strong><br /><strong>ANIELA HAŃSKA</strong></h6>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30<br />na starym cmentarzu komunalnym<br />przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku</p>
<p>rodzina</p>

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 września 2010 roku odeszła od nas
ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,
BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA

śp.
ANIELA HAŃSKA

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30
na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku

rodzina

Plaża

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 2 września 2010 roku odeszła od nas ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA, BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA śp. ANIELA HAŃSKA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 6 września 2010 roku o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Z Twoim tortem wspominamy Jenz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W myślach o Tobie z Ewą Gorzów


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Z nadzieją i z panią Fischer


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzinnie z JovilynI Frankiem


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ze stoickim. Iciepłą bryzą Kri


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Całkiem spokojnie... zTobą A


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W myślach o Tobie z Peter Agn


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beztrosko z Antje Grave


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Martin Luther K. wspomnienia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W wspomnieniac​h z


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamięć zWitek Marcin Ag


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gorąco wspominamy z Ewą Aga


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W pamięci z Manfred Keller


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wmowie oTobie zHans-Peter Bayr


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niezapomnian​ej Ani Michael Lan


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla pięknej kobiety Willy z Ru


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W rozmowie zYovylin i Frankiem


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KtoPytaNie..​​oTobie zPeter Reit


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Prawne porady z Tanią o Tobie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wspominałyśm​y z Ewą z Gorzowa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W pamięci z Witkiem Agnieszka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>DLA MAMY !!!</p> <p><em><strong>W czwartą rocznicę śmierci mojej Mamy</strong></em></p> <p>Pamiętam jak uczyłam sie tego wiersza Jana Kochanowskiego na pamię<span>ć</span> a ty siedzia<span>ł</span>a<span>ś</span> przy mnie i ws<span>łuchiwałyśmy się w te smutne słowa tych rozpaczliwych wersów</span><span>.</span></p> <p><strong><span>TREN VIII</span></strong></p> <blockquote><span>Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, </span></blockquote> <blockquote><span>Moja droga Orszulo, tym zniknieniem swoim! </span></blockquote> <blockquote><span>Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:</span></blockquote> <blockquote><span>Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.</span></blockquote> <blockquote><span>Tyś za wszytki mówiła, za wszytki śpiewała, </span></blockquote> <blockquote><span>Wszytkiś w domu kąciki zawżdy pobiegała. </span></blockquote> <blockquote><span>Nie dopuściłaś nigdy matce się frasować </span></blockquote> <blockquote><span>Ani ojcu myśleniem zbytnim głowy psować, </span></blockquote> <blockquote><span>To tego, to owego wdzięcznie obłapiając</span></blockquote> <blockquote><span>I onym swym uciesznym śmiechem zabawiając. </span></blockquote> <blockquote><span>Teraz wszytko umilkło, szczere pustki w domu, </span></blockquote> <blockquote><span>Nie masz zabawki, nie masz rozśmiać się nikomu. </span></blockquote> <blockquote><span>Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje,</span></blockquote> <blockquote><span>A serce swej pociechy darmo upatruje.</span></blockquote>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

3 razy pomyśl Twoja mowa Agnie


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia