LEOKADIA KUCZYŃSKA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2014
Gazeta Lubuska
Pożegnaliśmy śp. Leokadię Kuczyńską Była człowiekiem prawym, pracowitym - zaangażowanym na rzecz społeczeństwa Zielonej Góry. 30 lat przewodniczyła Związkowi Emerytów i Rencistów. Aktywnie działała w Centralnym Związku w Warszawie. Życie na emeryturze poświęciła dla ludzi starszych i schorowanych. Dziękujemy Wszystkim Państwu za udział w mszy św. oraz uroczytościach pogrzebowych. Cześć jej Pamięci! Syn i Córki W środę, 9 lipca 2014 r. o godz. 18.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela odprawiona zostanie msza św. w intencji Zmarłej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia