Maria Szarejko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2014
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 stycznia 2014 roku
w wieku 89 lat zmarła
Nasza najukochańsza Mama, Babunia, Siostra i Ciocia
śp.
Maria Szarejko
lekarz pediatra
Życie zawodowe poświęciła małym pacjentom
na Oddziale Neuroinfekcji Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.
Uroczystości pożegnalne rozpoczną się mszą żałobną
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim w Krakowie
w poniedziałek 3 lutego 2014 roku o godz. 12.20.
Pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lek. med. Marii Szarejko
długoletniego pracownika Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II,
pediatry na Oddziale Chorób Zakaźnych Dzieci
oraz Oddziału Neuroinfekcji i Neurologii Dziecięcej.
Rodzinie Zmarłej
składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia