Izabella Mróz - Radłowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2014
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2014
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem żegnamy naszą Koleżankę
dr inż. Izabellę Mróz-Radłowską
wieloletniego członka Zarządu Oddziału Łódzkiego
Stowarzyszenia Elektryków Polskich
i Prezes Koła SEP przy Politechnice Łódzkiej,
odznaczoną m.in. Złotą i Srebrną Odznaką Honorową SEP,
życzliwą Koleżankę, oddaną pracy społecznej.
Wyrazy serdecznego współczucia
Rodzinie Zmarłej oraz Bliskim
składają
Prezes, Zarząd
oraz Członkowie Oddziału Łódzkiego
Stowarzyszenia Elektryków Polskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia