Paweł Dettlaff

This was published in the following publications on 23.10.2013:
Głos Wielkopolski

„A przecież nie cały umieram
To co we mnie niezniszczalne trwa”
Bł. Jan Paweł II

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 17 października 2013 roku
odszedł niespodziewanie do Pana człowiek wielkiego serca
i wychowawca wielu pokoleń ministrantów w parafii św. Trójcy na Dębcu

چP
Paweł Dettlaff

Msza św. i pogrzeb odbędą się w czwartek, 24 października 2013 roku,
o godzinie 12.00 w kościele pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
przy ul. Poznańskiej w Swarzędzu.

Prosimy o modlitwę

Mama z Rodziną i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Serdeczny Przyjacielu, smutno!


10yrs

Image chosen by user
" W Górach jest wszystko ..." Przyjacielu! a.


10yrs

Image chosen by user
Niezwykłemu Przyjacielow​i.​..


10yrs

Image chosen by user
Niezawodny Przyjacielu!


10yrs

Image chosen by user
Świętych obcowanie!


10yrs

Image chosen by user
"Błogosławie​ni miłosierni..​.,którzy się smucą, wprowadzają pokój..,​cisi..​czystego serca ... łakną sprawiedliwo​ści.​."z Ew. Byłeś taki autentyczny,​zwyczajnie dobry!


10yrs

Image chosen by user
" Non abbiate paura di avere il coraggio" JPII Pawełku, pamiętam, z modlitwą, dziękuję.a.


10yrs

Image chosen by user
Szczególnie ceniłam Cię za bezinteresow​ność,​potrafiłeś pielęgnować przyjaźń "Dobrze,że tu jesteśmy.."z Ew.dzisiaj,​Góra Tabor!...


10yrs

Image chosen by user
"Tylko orły szybują nad graniami, tylko orłom nie straszna jest przepaść" Pawełku,​dziękuję za bezcenne wspomnienia, Dobry Przyjacielu!​1


10yrs

Image chosen by user
W górach jakby bliżej nieba!​Pawełek dziękuję Ci....


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy


10yrs

Image chosen by user
Za Dobro,​Prawdę,​Piękno i wrażliwość zawsze Twoją na Kościół i Człowieka. Dziękuję Ci Mój Przyjacielu!​!Proszę pomóż mi, iść!!!!


10yrs

Image chosen by user
Tyle mądrych rzeczy miał do powiedzenia podzielenia się z innymi Pozostaje nam się wsłuchać próbować zrozumieć te pozostawione Pawłowe słowa


10yrs

Image chosen by user
Wspomnienia z naszej wspólnej wędrówki w góry,tam widzieliśmy orły. "Musicie mieć coś z orłów!- serce i wzrok orli.."z pamięcią w sercu.


10yrs

Image chosen by user
"Tylko orły szybują nad granią, tylko orłom niestraszna jest przepaść, wolne ptaki wysoko latają,już za chwilę wylecimy z gniazda..."


10yrs

Image chosen by user
Pawełkowi,​który historię swoją zapisał na górskich szlakach wraz ze sł o "Bieszczadzk​ich Aniołach"a było coś Pięknego!​Proszę, pomóż mi iść!


10yrs

Image chosen by user
Mojemu Przyjacielow​i


11yrs

Image chosen by user
W Dniu Urodzin za Dobro, Prawdę i Piękno w "IHS" Pawełku Dziękuję. Pamiętam!


11yrs

Image chosen by user
Pawełek,​Niezawodny Przyjaciel,​miał zawsze otwarte serce do swych bliźnich i nigdy nikogo by nie zostawił,​smutno mi,zawsze w modl.A.


11yrs

Image chosen by user
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsz​e jest niewidoczne dla oczu."


11yrs

Image chosen by user

Pawcio, dzękuję! Ala


11yrs

Image chosen by user

Przyjaciel Zmartwychwst​anie!


11yrs

Image chosen by user

Za Twą Dobroć wdzięczna!


11yrs

Image chosen by user

500 dni...


11yrs

End of content

No more pages to load