Adam Łapiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2009
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi ŚP. Adama Łapińskiego docenta doktora inżyniera długoletniego zasłużonego pracownika i współorganizatora oddziału wrocławskiego Instytutu Elektrotechniki. Dobrego i bardzo życzliwego Człowieka, pełnego radości życia. Z wyrazami najgłębszego żalu i współczucia Rodzinie Dyrekcja i Pracownicy Instytutu Elektrotechniki we Wrocławiu. Msza święta odprawiona zostanie 4.11.2009 r. w katedrze o godz. 9.00. Pogrzeb odbędzie się w środę 4.11.2009 r. o godz. 12.00 na cmentarzu Osobowickim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia