Bogdan Janiczak

This was published in the following publications on 14.04.2011:
Dziennik Bałtycki

<p>Wszystkim, którzy wzięli udział w ceremonii pogrzebowej mojego Męża<br />śp.<br />Bogdana Janiczaka</p>
<p>serdeczne podziękowania składa<br />żona z rodziną</p>

Wszystkim, którzy wzięli udział w ceremonii pogrzebowej mojego Męża
śp.
Bogdana Janiczaka

serdeczne podziękowania składa
żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Marcin Sarnowski


14yrs

Image chosen by user

Tusia


14yrs

Image chosen by user
<p>To był Wspaniały Człowiek...</p> <p>Dziś po paru latach, mając w planach akwarium bocjowe, odszukałam stronę tego Wspaniałego Człowieka, z którym dawniej prowadziłam (drogą mailową) niezapomnianą i systematyczną korespondencję. Chciałam dziś odnowić kontakt... zaglądam na stronę a tam ostatni wpis z 2007 roku... Jest mi bardzo przykro, to był niesamowity człowiek :-( Spóźniłam się... Żegnaj Panie Bogdanie, zawsze pozostaniesz w moim sercu i pamięci... :(</p>


14yrs

Image chosen by user

Tusia.


14yrs

Image chosen by user

Marek Lenz


14yrs

Image chosen by user

Piotr Tarkowski


15yrs

<p>Bogdan...</p> <p>Jak mogłes tak odejść, bardzo mi Ciebie brakuje, cholerka, tak nie powinno być,,,</p>


15yrs

Image chosen by user

Marek Wegner


15yrs

Image chosen by user
<p>nadal nie wierzę.....</p> <p>Brak mi słów...... co wieczór mam ochotę zadzwonić i zapytać co u ciebie Bogdan... brakuje mi tych naszych nocnych pogawędek... nigdy nie miałam okazji powiedzieć ile znaczy dla mnie ta znajomość, jak bardzo jestem wdzięczna za to, że nauczyłeś mnie zauważać piękno wokół nas, zaraziłeś miłością do bocji i za wiele innych rzeczy...ściska mnie w gardle...rzadko płaczę...a teraz nie mogę powstrzymać łez....wyrazy współczucia dla całej rodziny Bogdana, mimo, że nigdy nikogo nie poznałam, mam wrażenie jakbym znała wszystkich osobiście.</p> <p>Nigdy o Tobie nie zapomnę.</p> <p>Anette Albjerg</p>


15yrs

Image chosen by user

Anette Albjerg


15yrs

Image chosen by user

Jolanta Sonska


15yrs

Image chosen by user

Marek S. Makowski


15yrs

Image chosen by user
<p>Straciłem przyjaciela...</p> <p>Mimo, że bylem na pogrzebie, ciągle nie mogę się pogodzić z odejściem Bogdana, tak bardzo będzie mi brakowało rozmów z nim, jego dystansu do życia, wyrozumiałości i pasji, która wykazywał hodując bocje, dzikie storczyki... Będzie mi brakowało spotkań na jego działce, wspólnych zakupów w sklepie z artykułami z demobilu koło Skarszew, a wreszcie pogaduch pod gwiazdami, pieczeniem kiełbasek przy ognisku i popijaniu winka. Tak mi przykro, że już nie będę mógł spotkać się, pogadać, poczęstować moimi dżemikami Bogdana, mojego kolegi z ławki szkoły podstawowej nr 36 w Oliwie, kolegi wspólnych zabaw z dzieciństwa i wspaniałego kompana spotkanego po wielu latach. Już nie pozbieramy grzybów, na których znal się doskonale, już nie pokaże mi gdzie co rośnie na jego działce, już nie prześpimy się w jego domku... Tak nie powinno być...</p> <p>Marek.</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Smutek</p> <p>Choć znałem Pana Bogdana raptem kilka lat, glównie przez internet, to te kilka spotkań, a w szczególności wypad na grzyby na działkę pozwolił mi poznać bliżej tego wspaniałego Człowieka. Bez wątpienia pamięć o Panu Bogdanie zostanie we mnie do końca moich dni, bo wspólna pasja, jaką są ryby oraz zamiłowanie do przyrody pozwoliły nam na wymianę setek maili, które wzbogaciły moją wiedzę oraz duszę. Kontakt się niestety urwał nieco ponad miesiąc po śmierci mojego Ojca i nie ukrywam, iż wiadomość o śmierci Pana Bogdana była dla mnie olbrzymim ciosem i codziennie myślę jak wspaniały Człowiek opuścił nas w tym ziemskim bycie. Rodzinie życzę wytrwałości w tych trudnych momentach. Z wyrazami ubolewania, Tomasz Pilszyk</p>


15yrs

Image chosen by user

Marek Wegner


15yrs

End of content

No more pages to load