Zdzisław Sobieralski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2013
Dziennik Bałtycki

Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 10 września 2013 r.
odszedł nasz kochany Ojciec, Dziadek i Przyjaciel

inż. Zdzisław Sobieralski

Ostatnie pożegnanie odbędzie się dnia 16 września 2013 r.
w kaplicy przy ul. Srebrniki 14 o godz. 15.30.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w Berlinie.

Pogrążeni w smutku
Synowie, Wnuczka i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>za wcześnie...</p> <p>Ci, którzy są nam bliscy, zawsze odchodzą za wcześnie... Niezależnie od tego, jakiego wieku dożyli, ich przejście "na drugą stronę" zawsze następuje zbyt prędko... I brakuje nam przyszłych niedoszłych rozmów, przyszłych niedoszłych uśmiechów, przyszłych niedoszłych spotkań w "Manekinie" albo w uniwersyteckim barze, przyszłych niewypitych kieliszków wina w ogrodzie, przyszłych niedoszłych spotkań wigilijnych, żartów, uścisków... Pozostaje w nas niedosyt bycia razem... Na szczęście pozostają też wspomnienia. I jak długo pamięć nasza będzie żywa, będzie Pan z nami Panie Zdzisławie. A kogoś takiego, jak Pan, po prostu nie da się zapomnieć! Dlatego ja w każdy poniedziałek o godz. 15.00 będę uśmiechała się do Pana, siedzącego na krześle pod oknem :)</p> <p>-"Madame Isabelle"-</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Izabela


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia