ANNA SZAJDEK

This was published in the following publications on 21.03.2014:
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 marca 2014 roku odeszła od nas Kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia</p>
<h4>Śp. ANNA SZAJDEK</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 22.03.2014 roku o godzinie 12,30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.</p>
<p>Pogrążona w smutku Rodzina</p>
<p>Msza Święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu 31,03,2014 roku o godzinie 18,00 w Katedrze.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 marca 2014 roku odeszła od nas Kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia

Śp. ANNA SZAJDEK

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 22.03.2014 roku o godzinie 12,30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

Pogrążona w smutku Rodzina

Msza Święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu 31,03,2014 roku o godzinie 18,00 w Katedrze.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Ci,których kochamy,nie umierają nigdy,bo miłość to nieśmiertelność.

Nela Szajdek


3mos

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.

Nela Szajdek.


5mos

Image chosen by user
Telefonuję dziś do nieba... Ku pamięci moich bliskich, przyjaciół, znajomych..., których nie ma już wśród nas, ale Jesteście w moich wspomnieniach, modlitwach... Miłosierny Boże, w Twoje Ojcowskie i pełne miłości dłonie powierzam dziś świętej pamięci moich Bliskich... Pokornie prosze Cię, abyś okazał swe miłosierne Oblicze i udzielił Im łaski przebywania z Tobą na wieki. Amen.

EB


7mos

Image chosen by user
... zostawiam wspomnienia, pamięć i modlitwę...

EB


7mos

Image chosen by user
Aniu za przyczyną Maryi Bramy Niebios bądż obdarzona wieczną szczęśliwością i radością bez końca.

Nela Szajdek.


1yr

Image chosen by user
Miłość nie kończy się u bram śmierci,zyjesz w naszych sercach i w naszej pamięci.

Nela Szajdek.


1yr

Image chosen by user
Nie rozdzieleni,ale osobno:blisko w pamięci,blisko w sercu.Aniu spoczywaj w pokoju.

Nela Szajdek.


1yr

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek Racz śp. Annie dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

EB


2yrs

Image chosen by user
Zmartwychwstały Jezu, otocz swoją Miłością ♥️ śp. Annę

EB


2yrs

Image chosen by user
Z pamięcią w modlitwie

EB


2yrs

Image chosen by user
"Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie." Mt 5, 12

EB


2yrs

Image chosen by user
Bóg Miłosierny daje odkupienie. Zamieszka wraz z nimi i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ap22

EB


3yrs

Image chosen by user
... kolejna Wielkanoc... ❤️Chrystus Żyje!!! ❤️ Pełnych radości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

EB


3yrs

Image chosen by user
Pokój Twojej Duszy

EB


3yrs

Image chosen by user
Pełni życia wiecznego

EB


3yrs

Image chosen by user
Z modlitwą przychodzę do Ciebie śp. Anno, w ten ostatni dzień 2022 roku, prosząc Boga Ojca, o pokój Duszy na Twej rajskiej drodze 2023 ❤️

EB


3yrs

Image chosen by user
Pokój Twojej Duszy

EB


3yrs

Image chosen by user
Szczęścia w DOMU OJCA pełnym miłości.

EB


3yrs

Image chosen by user
Nie umiera ten na Ziemi,dopóki żyje w sercach tych,którzy pozostają.

Nela Szajdek


4yrs

Image chosen by user
Aniu gdyby miłość mogła leczyć a łzy wskrzeszać,byłabyś z nami.

Nela Szajdek


5yrs

Image chosen by user
Listopadowe zamyślenia ... Kiedy więc myślę o śmierci... to mam nadzieję na zmartwychwstanie i życie w Domu Ojca, a więc myślę - o życiu.

EB


5yrs

Image chosen by user
"Można odejść na zawsze,by stale byc blisko"

Nela Szajdek


6yrs

Image chosen by user
Niech Pan Bóg otoczy Ciebie Swoją Ojcowską Miłością

EB


6yrs

Image chosen by user
bardzo nam Ciebie Aniu brakuje,lecz w naszych sercach nadal żyjesz!

Nela


6yrs

End of content

No more pages to load