Zdzisław Korkuć
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2014
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2014
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem żegnamy naszego Kolegę
Zdzisława Korkucia
Wieloletniego pracownika łódzkiej energetyki,
byłego dyrektora EC1 Łódź,
działacza Stowarzyszenia Elektryków Polskich,
Prezesa Oddziału Łódzkiego SEP w 1956 roku,
Przewodniczącego Sądu Koleżeńskiego Oddziału,
Zasłużonego Seniora SEP,
uhonorowanego wieloma odznaczeniami
resortowymi i stowarzyszeniowymi,
m.in. Złotą i Srebrną Odznaką Honorową SEP i NOT,
życzliwego Kolegę oddanego pracy społecznej.
Wyrazy serdecznego współczucia
Rodzinie Zmarłego oraz Bliskim
składają
Prezes, Zarząd
oraz Członkowie Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
W dniu 2 sierpnia 2014 r. w wieku 91 lat zmarł
nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Zdzisław Korkuć
Pogrzeb odbędzie się 8 sierpnia br. (piątek) o godz. 14.10
na cmentarzu rzymskokatolickim na Dołach przy ul. Smutnej 9.
Najbliższa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ania
11 l
Piotr
11 l
Elżbieta Grzymska z rodziną
11 l
Kazimierz Rzepkowski
11 l
Elżbieta
11 l