Zdzisław Pasiut
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2014
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2014
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 stycznia 2014 roku,
po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 90 lat odszedł
Ś+P
Zdzisław Pasiut
Żołnierz AK, zawodnik KS Sandecja
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 20 stycznia 2014 r. o godz. 13.00
na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich w Nowym Sączu,
o czym zawiadamia pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia