Andrzej Pęczalski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2013
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2013
Echo Dnia
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ANDRZEJA PĘCZALSKIEGO wybitnego kieleckiego artysty fotografika i fotoreportera Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Przewodniczący Sejmiku Tadeusz Kowalczyk i Radni Województwa Świętokrzyskiego Marszałek Adam Jarubas i Zarząd Województwa Świętokrzyskiego
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. ANDRZEJA PĘCZALSKIEGO. Odszedł wybitny artysta fotografik, jeden z twórców Kieleckiej Szkoły Krajobrazu, autor wielu albumów, prezentujących region świętokrzyski. Rodzinie składamy głębokie wyrazy współczucia: Wojciech Lubawski - Prezydent Miasta Kielce, Tomasz Bogucki - Przewodniczący Rady Miasta Kielce
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ANDRZEJU,TWOJE FOT.JÓZ.WIERZBA
12 l
SYLWKOWI JÓZ.WIERZBA,PAMIĘTAM
12 l
SYLWKOWI JÓZ.WIERZBA,PAMIĘTAM
12 l
stanislaw
12 l