lekarza medycyny Aleksandry Raszeja-Sawickiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2013
Express Bydgoski
Z nieukrywanym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. lekarza medycyny Aleksandry Raszeja-Sawickiej
lat 73
Pani Doktor przez kilkanaście lat sprawowała opiekę nad zdrowiem naszych pracowników. Była osobą otwartą na kontakt z człowiekiem - służyła swoją wiedzą i doświadczeniem. Będzie jej nam brakowało. Cześć jej pamięci.
Rodzinie i wszystkim Bliskim Zmarłej szczere wyrazy współczucia składa Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy "Pasamonu" Sp. z o.o. w Bydgoszczy
.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia