Marek Bojsza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2009
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2009
Dziennik Zachodni
W wyniku doznanych obrażeń w dniu 18.09.2009 r. podczas wykonywania obowiązków zawodowych, zmarł górnik Kopalni Węgla Kamiennego "Wujek" w Katowicach Ruch "Śląsk" w Rudzie Śląskiej śp. Marek Bojsza, lat 37. Łączymy się w bezgranicznym bólu i rozpaczy z Bliskimi naszego zmarłego Kolegi i Przyjaciela. Kierownictwo, Organizacje Związkowe oraz Załoga KHW SA KWK "Wujek"
Rodzinie i Bliskim Marka Bojszy, lat 37, górnika - ofiary wypadku w kopalni "Wujek" Ruch "Śląsk", wyrazy najszczerszego współczucia i górniczej solidarności składają Zarząd i Rada Nadzorcza Katowickiego Holdingu Węglowego SA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
marek
12 l
SS
14 l
coldr
15 l