Andrzej Wilczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2011
Głos Wielkopolski
„Jak trudno żegnać Tych, którzy jeszcze mogli być z nami...
Choć odszedłeś w chorobie pozostawiając ból i zmartwienie,
Twoje serce ciągle bije, gdyż w naszej pamięci żyjesz”
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 9 kwietnia 2011 roku
zasnął w Panu ukochany Ojciec, Teść, Dziadek i Przyjaciel
ś + p
Andrzej Wilczyk
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 15.4.2011 r. o godzinie 11.00
w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza, po której o godzinie 11.45
odbędą się uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym przy ul. Nowina 1
(Ogrody).
W smutku pogrążony
syn Krzysztof z Rodziną
oraz Przyjaciółką Krystyną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia