Jolanta Andrzejewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2013
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Życie ma granice, ale nieskończona jest pamięć&quot;</em></p>
<p>Dnia 2 sierpnia 2013 r. po długiej i ciężkiej chorobie<br />zmarła moja SIOSTRA</p>
<h4>śp.<br />JOLANTA ANDRZEJEWSKA</h4>
<p>Wdowa i matka 3 dzieci</p>
<p>Pochowana została 9 sierpnia 2013 r. w Poznaniu.</p>
<p>W pierwszą miesięcznicę odejścia, msza św. w intencji Zmarłej oraz sierot<br />zostanie odprawiona dziś 2 września 2013 r. o godz. 18.00<br />w Zielonej Górze w kościele pw. M.B. Częstochowskiej,<br />a w piątek 6 września 2013 r. o godz. 18.00 w Poznaniu<br />w kościele pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Długa 1,<br />o czym zawiadamia zanurzona w głębokim bólu i smutku</p>
<p>siostra Maria Jałocha</p>

"Życie ma granice, ale nieskończona jest pamięć"

Dnia 2 sierpnia 2013 r. po długiej i ciężkiej chorobie
zmarła moja SIOSTRA

śp.
JOLANTA ANDRZEJEWSKA

Wdowa i matka 3 dzieci

Pochowana została 9 sierpnia 2013 r. w Poznaniu.

W pierwszą miesięcznicę odejścia, msza św. w intencji Zmarłej oraz sierot
zostanie odprawiona dziś 2 września 2013 r. o godz. 18.00
w Zielonej Górze w kościele pw. M.B. Częstochowskiej,
a w piątek 6 września 2013 r. o godz. 18.00 w Poznaniu
w kościele pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Długa 1,
o czym zawiadamia zanurzona w głębokim bólu i smutku

siostra Maria Jałocha

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bożonarodzeniowa pamięć

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świąteczne światełko do nieba

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejne Święta bez Ciebie...

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wigilia Gdy w snopku wigilijnym kłos o kłos zadzwoni, ilekroć pod obrusem zaszeleści siano, baczmy na puste miejsce, gdzie mieli siąść Oni. Baczmy, by Nieobecnych nie zaniedbywano. Obejdzie się to miejsce bez potraw dwunastu, nie zmieniajmy przy nim talerzy, tylko przed pustym miejscem – niech opłatek leży. Dzielę się nim z Tobą moja anielska Siostro. Marylka

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Puste miejsce przy stole :( Tęsknota szczególnie towarzyszy w Święta Bożego Narodzenia, za TYMI których nie ma i nigdy już nie będzie...przy stole i... w każdych innych okolicznościach, ale wciąż kochamy. Nieobecni ale zawsze "Żyją" w nas(?) Wierzymy, że Jesteście z nami...

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rest in Peace

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Boże bądź miłościw

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zostawiam moją pamięć za dni nieobecności

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko dla mojej anielskiej Siostry. Marylka

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Pan Bóg otoczy Ciebie Swoją Ojcowską Miłością

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Śmierć jest spoczynkiem podróżnego, jest kresem mozołu wszelkiego” (Umberto Eco). Spoczywaj Siostro w pokoju. Dla Ciebie światełko pamięci. Siostra Marylka

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Śmierć jest spoczynkiem podróżnego, jest kresem mozołu wszelkiego” (Umberto Eco). Spoczywaj Siostro w pokoju. Dla Ciebie światełko pamięci. Siostra Marylka

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Twojej Duszy

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zostawiam światełko pamięci i modlitwę

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pełni życia wiecznego

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj z Bogiem

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DRUGA NIEDZIELA GRUDNIA - Ogólnoświatowy Dzień Palenia Świec. To taki dzień, w którym wieczorem, na całym świecie, zapalają się w oknie światełka dla wszystkich Dzieci, które zmarły. Ja zapalę dodatkowe światełko dla Tych, którzy w anielskiej bliskości są w niebie z moją ukochaną Joasią. Jolu, Mamo... z niegasnącą pamięcią zapalam światełko dla Was – Marylka

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
O Maryjo Niepokalanie poczęta,wstawiaj się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mikołajkowa pamięć

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mikołajkowe siostrzane światełko

Maria Jałocha


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światłość wiekuista niechaj Ci świeci

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zamieszka wraz z nimi i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ap 21,3-4

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Miłosierdzia, Świeć nad Duszą śp.Jolanty

EB


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolantko, przepraszam Cię , nie wiem dlaczego nie przeszła moja wczorajsza pamięć [*] 02 [*] więc dzisiaj ponawiam, może się uda :)

EB


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia