Jolanta Andrzejewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2013
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Życie ma granice, ale nieskończona jest pamięć&quot;</em></p>
<p>Dnia 2 sierpnia 2013 r. po długiej i ciężkiej chorobie<br />zmarła moja SIOSTRA</p>
<h4>śp.<br />JOLANTA ANDRZEJEWSKA</h4>
<p>Wdowa i matka 3 dzieci</p>
<p>Pochowana została 9 sierpnia 2013 r. w Poznaniu.</p>
<p>W pierwszą miesięcznicę odejścia, msza św. w intencji Zmarłej oraz sierot<br />zostanie odprawiona dziś 2 września 2013 r. o godz. 18.00<br />w Zielonej Górze w kościele pw. M.B. Częstochowskiej,<br />a w piątek 6 września 2013 r. o godz. 18.00 w Poznaniu<br />w kościele pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Długa 1,<br />o czym zawiadamia zanurzona w głębokim bólu i smutku</p>
<p>siostra Maria Jałocha</p>

"Życie ma granice, ale nieskończona jest pamięć"

Dnia 2 sierpnia 2013 r. po długiej i ciężkiej chorobie
zmarła moja SIOSTRA

śp.
JOLANTA ANDRZEJEWSKA

Wdowa i matka 3 dzieci

Pochowana została 9 sierpnia 2013 r. w Poznaniu.

W pierwszą miesięcznicę odejścia, msza św. w intencji Zmarłej oraz sierot
zostanie odprawiona dziś 2 września 2013 r. o godz. 18.00
w Zielonej Górze w kościele pw. M.B. Częstochowskiej,
a w piątek 6 września 2013 r. o godz. 18.00 w Poznaniu
w kościele pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Długa 1,
o czym zawiadamia zanurzona w głębokim bólu i smutku

siostra Maria Jałocha

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ze wspomnieniem w DRUGI dzień miesiąca

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolu, zostawiam światełko pamięci wraz z modlitwą o pokój Twojej Duszy.

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kartka dla Ciebie od Tego, który tak bardzo ukochał świat, że dał swego Jedynego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Ew. Jana 3,16

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z głębi serca, prosto do Twojej Duszy Jolu, ślę swoje najszczersze myśli: pięknego czasu w niebie, niech to będzie czas pełen miłości najdoskonalszej.

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Walentynkowe światełko pamięci

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolu, pokòj Twojej Duszy

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Piątek.... z pamiecią...

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gromniczne światełko

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Słodkiego niebiańskiego snu

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Joli, dać Panie a światłość Wiekuista niechaj Jej świeci

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z pamięcią i wspomnieniem siostra Marylka

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolu z pamięcią w modlitwie

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko w Dzień Objawienia

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko na DRUGI dzień miesiąca

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczęśliwego Nowego Anielskiego Roku

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z głębi serca, prosto do Twojej Duszy Jolu, ślę swoje najszczersze myśli... Życzę Ci pięknego czasu w niebie, niech to będzie czas pełen miłości najdoskonalszej, ciepła i Boskiego światła.

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ostatnie w roku światełko

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolu :) Tobie, Wszystkim Twoim Bliskim oraz Twoim Goszczącym tu

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolu :) Tobie, Wszystkim Twoim Bliskim oraz Twoim Goszczącym tu

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świąteczne światełko

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życzę Ci szczęśliwych świąt w niebie

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbliża się wielkimi krokami ten baśniowy dzień, zawsze tak wyczekiwany przez nas w dzieciństwie... „Gwiazdka” (tak u nas mówiono)... Stanę dziś pod rozgwieżdżonym niebem i w blasku gwiazd pomyślę o Tobie i o wszystkich Tych, którzy odeszli. Pragnę dla Was spokoju, utulenia Dzieciny Bożej i nieustającej miłości Stwórcy. W tym baśniowym dniu wypowiem też swoje ziemskie życzenie – opiekuj się Aniele nami – mną i swoimi dziećmi: Olgą, Mateuszem i Tomkiem. Z rodziny pozostali mi tylko Oni. Bądź szczęśliwa w niebie moja anielska Siostro - Marylka

Maria Jałocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum; benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Iesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.

EB


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ave Maria

EB


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia