Michał Senator
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2009
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2009
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 18 listopada 2009 r. zmarł
Michał Senator
Sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi w stanie spoczynku.
Ceniony i zasłużony pracownik wymiaru sprawiedliwości.
Człowiek wyjątkowy, pełen taktu i życzliwości, o wysokiej kulturze osobistej i dużym poczuciu obowiązku.
Wyrazy współczucia Rodzinie
składają
Prezesi, sędziowie oraz pracownicy Sądu Okręgowego w Łodzi oraz sądów rejonowych w okręgu łódzkim.
Pogrzeb odbędzie się w dniu 21 listopada 2009 r. (sobota) o godz. 12.00 w kościele parafialnym w miejscowości Michałowice, województwo mazowieckie, powiat grójecki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia