Barbara Pawlak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.10.2009
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 września 2009 r.
zmarła kochana Żona, Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia,
przeżywszy 80 lat
ś + p
Barbara Pawlak
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 2 października 2009 r. o godzinie 13.15
na cmentarzu parafialnym przy ul. Nowina.
W smutku pogrążeni
Mąż i Córki z Rodzinami

Plaża

Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z Tobą.
Pozostaniesz w naszych sercach ukochaną osobą.
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy,
że dnia 29 września 2009 r. zakończyła swe szlachetne, pełne miłości
i dobroci życie, nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
ś + p
Barbara Pawlak
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 2 października 2009 r. o godzinie 13.15
na cmentarzu przy ul. Nowina.
Córka Urszula, Wnuczka Beata
i Wnuk Robert z Rodzinami

„Można odejść na zawsze,
a być stale blisko i niezmiennie kochanym”
Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że dnia 29 września 2009 r.
zmarła nasza kochana Babcia i Prababcia.
Człowiek o wielkim sercu, przepełnionym serdecznością i dobrocią
oraz niezwykłą pracowitością.
ś+ p
Barbara Pawlak
Odprowadzimy Cię Babciu na miejsce wiecznego spoczynku dnia 2.10.2009 r. o godzinie 13.15 na cmentarzu parafialnym przy ul. Nowina.
Kasia, Robert i Oliwia

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia