Stanisława Wujczak
This was published in the following publications on 19.08.2013:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 19.08.2013:
Głos Wielkopolski
,,Serce złote miałaś,
Od życia dużo nie chciałaś.
Zawsze z czułością o nas dbałaś
Zawsze też mocno nas kochałaś"
Przepełnieni głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 16.08.2013 roku
zasnęła w Bogu nasza najukochańsza Żona, najwspanialsza
Mama, Teściowa, cudowna Babcia i Prababcia - Bunia
Ś+P
Stanisława Wujczak
z domu Gajewska
Nabożeństwo żałobne odbędzie się we wtorek 20.08.2013 r.
o godz. 10.00 w kościele p.w. Chrystusa Odkupiciela
przy ul. Toruńskiej na osiedlu Warszawskim.
Pogrzeb odbędzie się po mszy o godz. 11.20
na cmentarzu Miłostowo od ul. Gnieźnieńskiej.
W bólu pogrążony Mąż z Rodziną
End of content
No more pages to load