Zbigniew Zabłocki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2013
Dziennik Malborski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2013
Dziennik Malborski
Z głębokim żalem żegnamy
śp. Zbigniewa Zabłockiego
długoletniego pracownika Urzędu Miasta i Gminy Nowy Staw, pełniącego funkcję Naczelnika w latach 1973-1981.
Rodzinie Zmarłego i Najbliższym
składamy szczere wyrazy głębokiego współczucia.
Burmistrz Nowego Stawu
oraz Pracownicy Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia