Krystian Przewoźny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2013
Głos Wielkopolski

<p><em>Żyłeś tak szybko ciekawy życia, chciałeś zmienić świat.</em><br /><em>Ktoś zdmuchnął ogień ze świecy Twojego życia, tym samym nie dał Tobie szans.</em></p>
<p>Z wielkim bólem, którego nie da się opisać, zawiadamiamy, że dnia 28 lipca 2013 roku<br />zginął tragicznie nasz wspaniały Syn, Brat, Wnuk i Kolega</p>
<h4>Ś+p<br />Krystian Przewoźny</h4>
<p>Msza w intencji Krystiana odbędzie się we wtorek 6 sierpnia<br />w kościele Imienia Maryi w Poznaniu-Smochowicach o godzinie 11.00.<br />Pogrzeb o godzinie 12.00 na cmentarzu w Smochowicach.<br />W smutku pogrążona<br />Rodzina</p>

Żyłeś tak szybko ciekawy życia, chciałeś zmienić świat.
Ktoś zdmuchnął ogień ze świecy Twojego życia, tym samym nie dał Tobie szans.

Z wielkim bólem, którego nie da się opisać, zawiadamiamy, że dnia 28 lipca 2013 roku
zginął tragicznie nasz wspaniały Syn, Brat, Wnuk i Kolega

Ś+p
Krystian Przewoźny

Msza w intencji Krystiana odbędzie się we wtorek 6 sierpnia
w kościele Imienia Maryi w Poznaniu-Smochowicach o godzinie 11.00.
Pogrzeb o godzinie 12.00 na cmentarzu w Smochowicach.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka ♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Urszula Ratachu


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Urszula Ratachu


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
OD BABCI I DZIADKA♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka ♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka ♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kitan tęsknie za Tobą


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Angelina I Marijke


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ból i tęsknota</p> Mówią że czas goi rany...ten kto to kiedyś wymyślił jest nieczułym głupcem ! Czas mija ale ból coraz większy sie czuje i ta pustka na wszystkich rodzinnych okazjach i milczenie kiedy padnie twoje i...łza która zakręci sie w oku i ten cisk na piersi....i pytanie które po głowie chodzi...Dlaczego dlaczego dlaczego???? Krystianku tak bardzo tęsknimy za tobą i tak bardzo nam a szczególnie twojej mamie ciebie brakuje.... Ten ból jest ciagle i coraz silniej ciało nasze przejmuje...... Ten kto powiedział ze czas goi rany jest wstrętnym kłamcą i głupcem!!!!! Krystianku dzisiaj jest 4rocznica kiedy opuściłeś nas... Mam nadzieje ze kiedyś wszyscy sie znowusz spotkamy... Tęsknimy i kochamy, Angelina i Maka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Od Babci i Dziadka♥♥


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówią że czas goi rany....ten kto to wymyślił jest głupcem! Czas mija ale ból który po tobie Krystianku został nie mija. Ten czas wzmacnia tęsknotę, ten czas wzmacnia ból i pytanie które ciaglechodzi po głowie i wisi na języku...​Dlaczego???


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystianowi mama


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
OD BABCI I DZIADKA ♥♥


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia