Edward Kowalski

This was published in the following publications on 09.11.2013:
Dziennik Łódzki

Nie umiera ten,
kto trwa w pamięci innych

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 7 listopada 2013 r.,
w wieku 86 lat, zmarł nasz najukochańszy Tata, Dziadek i Pradziadek

ŚP
Edward Kowalski

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 13 listopada 2013 r. (środa)
o godz. 10.45 na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Rocha,
Łódź, ul. Zgierska 141.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Mariola


12yrs

<p>Tęsknię</p> <p>Kocham Cię. Porozmawiałabym..</p>


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Małgosia


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Mariola


12yrs

Image chosen by user

Małgosia


12yrs

Image chosen by user
<p>Kocham Cie</p> <p><br />Nic nie rozumiem.</p> <p>Tylko tyle, że dla Ciebie szczęście osobiste, rodzinne, było najważniejsze, teraz do mnie to dociera.</p> <p>Uczę się.</p>


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Mariola


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Mariola


12yrs

Image chosen by user
<p>Żegnaj, Tato</p> <p>Byłam dziś u Ciebie, ale nie tam gdzie zwykle...Nie złożyłam Ci życzeń, nie przytuliłam, nie zapewniłam, że wszystko będzie dobrze i przed Tobą jeszcze dużo lat, bo przecież jesteś silny, samodzielny, zdrowy.Ty jednak od jakiegoś czasu wiedziałeś...jakim sposobem? Ale i tak mówię - nie martw się - wszystko będzie dobrze. Spoczywaj w spokoju...</p>


12yrs

Image chosen by user

Krzysztof , Oleńka, Martusia


12yrs

Image chosen by user

Krzysztof z Rodziną


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Mariola


12yrs

Image chosen by user
<p>Wigilia</p> <p><br />Zawsze dzieci miały od Ciebie prezent. W tym roku ten jeden podarek mniej...ta pustka robi taka ogromną różnicę...brak opłatka...już nie będzie pytań, jak się czujesz...czy jesteś zmęczony...czy chcesz już wracać...zawsze protestowałeś, nigdy nie chciałeś robić kłopotu...ale zawsze na miejscu, elegancki, spokojny.</p> <p>Wielka cisza i pustka, dziadku.</p> <p>Ogromna.</p> <p>Kocham Cię.</p>


12yrs

<p>smutno</p> <p>Smutno mi bardzo bez Ciebie. Tak mało wiedziałam. Tak mało pytałam. Kocham Cię. Nie wiem gdzie, nie wiem, jak. Ale jesteś. Szkoda, że daleko. Rozumiem, że to zmęczenie.</p>


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Małgosia z rodziną


12yrs

End of content

No more pages to load