Elżbieta Różycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2013
Dziennik Polski
"Jedynie w Bogu szukaj pokoju duszo moja,
bo od Niego pochodzi moja nadzieja”.
śp.
Elżbieta Różycka
z domu Golonek
Najukochańsza Mama, Babcia i Siostra
Były Pracownik Z.R. UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO
przeżywszy lat 65, po długiej i ciężkiej chorobie,
opatrzona św. sakramentami,
odeszła od nas dnia 23 września 2013 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie w piątek dnia 27 września 2013 roku
o godzinie 9.40 w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców 48,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążeni w smutku i żałobie
Córka, Wnuki, Brat z Żoną
i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia