Maria Michalska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2013
Gazeta Pomorska
Zamknęły się ukochane oczy. Spoczęły pracowite ręce. Przestało bić najdroższe serce. Z głębokim żalem zawiadamiam,że dnia 15 października 2013r. zmarła moja najukochańsza Żona Śp. Maria Michalska lat 72 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 18.10.2013r.o godz.12:00 w kościele parafii pw.św.Krzyża w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii pw.Imienia NMP(Ruina) przy ulicy Marcinkowskiego. Pogrążony w smutku MĄŻ
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze w pamięci, bo zostawili ślady w naszych sercach Z głębokim żalem zawiadamiam,że dnia 15 października 2013r. zmarła moja najukochańsza Mama Śp. Maria Michalska lat 72 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 18.10.2013r.o godz.12:00 w kościele parafii pw.św.Krzyża w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii pw.Imienia NMP(Ruina) przy ulicy Marcinkowskiego. Pogrążony w smutku SYN ADAM
Złote serce miałaś,od życia dużo nie chciałaś,ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 15 października 2013r. zmarła nasza najukochańsza Mama,Teściowa,Babcia i Prababcia Śp. Maria Michalska lat 72 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 18.10.2013r.o godz.12:00 w kościele parafii pw.św.Krzyża w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii pw.Imienia NMP(Ruina) przy ulicy Marcinkowskiego. Pogrążeni w smutku CÓRKA EWA z RODZINĄ
PODZIĘKOWANIE Wszystkim,którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,okazali wiele współczucia i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Marię Michalską Ks.Rafałowi Wnukowi z parafii pw.św.Krzyża w Inowrocławiu,Różom Różańca Świętego,Różom Różańca Świętego św.Klary,rodzinie,przyjaciołom,lekarzom, sąsiadom,delegacjom,znajomym za modlitwę,pamięć,zamówione intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,MEMORIA''za profesjonalną obsługę serdeczne ,,Bóg Zapłać" składają MĄŻ,SYN i CÓRKA z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
M.Górna
12 l
Gosia
12 l
odpoczywaj w pokoju
12 l
odpoczywaj w pokoju
12 l