STANISŁAW WOJCIECHOWICZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2013
Gazeta Lubuska
W dniu 2 września 2013 roku pożegnaliśmy STANISŁAWA WOJCIECHOWICZA nauczyciela, mojego Męża i mojego Tatę, człowieka pogodnego, towarzyskiego, pracowitego i na wskroś uczciwego. Wszystkim, którzy nas wspierali w tych trudnych chwilach i uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych dziękujemy. Dziękujemy za ciepłe słowa o Staszku pani wiceprezydent Alinie Nowak i panu Waldkowi Jesisowi, Bogusiowi Zalewskiemu za ,,Jarzębinę''. Dziękujemy kolegom z Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego a szczególnie Tomkowi Kucharskiemu i Piotrusiowi Guszpitowi, koleżankom i kolegom nauczycielom, byłym uczniom, przyjaciołom, znajomym i sąsiadom z ulicy Zubrzyckiego. Żona Basia i syn Tomek.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 sierpnia 2013 roku, odszedł od nas w wieku 78 lat, mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść i Dziadek śp. STANISŁAW WOJCIECHOWICZ nauczyciel Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 2 września 2013 roku o godzinie 14.00 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Lech Kochanowski
12 l
alina nowak
12 l
Piotrek Guszpit
12 l
Leszek Kania, 1.09.13. Żegnaj
12 l
tg
12 l
Adam Wójtowicz
12 l