Tadeusz Gołata
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2013
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 sierpnia 2013 r.
odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Dziadek i Teść
ś+p
Tadeusz Gołata
lat 88
Długoletni Prezes Zarządu Koła Poznań - Wierzbięcice
Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych
Wieloletni Dyrektor Toru Samochodowego `Poznań`
Msza święta żałobna zostanie odprawiona 10 sierpnia 2013 r.
o godz. 13.30 w kaplicy na cmentarzu parafii pod wezwaniem
Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Puszczykowie.
Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy świętej.
Pogrążeni w smutku
Syn z Żoną, Ania, Ola i Karol
Pogrążonej w żalu Rodzinie
wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci
śp. Tadeusza Gołaty
wieloletniego Dyrektora Toru „Poznań”
oraz Członka Automobilklubu Wielkopolski
w imieniu Społeczności Klubowej
składają
Prezes, Zarząd, Działacze i Pracownicy
Automobilklubu Wielkopolski
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 10.08.2013 r.,
a rozpocznie ją msza św. żałobna o godz. 13.30
na cmentarzu parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
w Puszczykowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia