Emilia Rataj
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Gazeta Wrocławska
Dnia 24 lutego 2010 r. odeszła od nas nagle nasza kochana Córka, Siostra i Ciocia
ŚP.
Emilia Rataj
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie dnia 27 lutego 2010 r. o godz. 8.00 w kościele pw. św. Bonifacego na placu Staszica.
Ceremonia pogrzebowa zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 9.50 w kaplicy na cmentarzu Osobowickim. Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia