o. Tadeusz Pawlicki SJ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2013
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2013
Dziennik Bałtycki
Z ogromnym smutkiem żegnamy zmarłego 20 grudnia 2013 r.
o. Tadeusza Pawlickiego SJ
człowieka wielkiego serca, duchowego przewodnika i nauczyciela kilku pokoleń młodzieży,
organizatora i pierwszego dyrektora Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów w Gdyni,
z którego, dzięki swoim talentom i mocy charakteru,
uczynił jedną z najlepszych szkół na Pomorzu.
Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu
Przewodniczący Rady Miasta
Stanisław Szwabski
Prezydent Gdyni
Wojciech Szczurek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia