Ojciec Magdaleny Bajor-Nadolskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2010
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2010
Echo Dnia
Pani MAGDALENIE BAJOR-NADOLSKIEJ, Sędziemu Sądu Okręgowego w Kielcach, wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci OJCA składają: Prezes Sądu Okręgowego w Kielcach oraz Sędziowie i Pracownicy Sądów Okręgu Kieleckiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia