Henryk Wolborski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2013
Echo Ziemi Lęborskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2013
Echo Ziemi Lęborskiej
Głębokim żalem i smutkiem
przepełniła nas wiadomość o śmierci
Pana Henryka Wolborskiego
W latach 1981-1988 był prezesem Odlewni Żeliwa i Metali Nieżelaznych „Spomel” w Lęborku.
Pamiętamy Go jako świetnego fachowca, doskonale radzącego sobie w tych trudnych czasach z obowiązkami kierującego Odlewnią, ale także jako dobrego, życzliwego ludziom człowieka.
Rodzinie i Najbliższym
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Zarząd, członkowie i pracownicy Odlewni „Spomel” w Lęborku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Gość
8 l
SIOSTRA STASIA
8 l
Krystyna Kawałkowska
8 l
Gość
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l