Bernard Grysiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2013
Gazeta Pomorska

Podziękowanie wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we Mszy Świętej i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce spoczynku naszego brata Ś.P. Bernarda Grysińskiego Księdzu Proboszczowi NMP w Inowrocławiu, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Delegacjom, Sąsiadom za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty. Serdeczne „Bóg zapłać” składają Siostry i bracia z rodziną

Plaża

Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją Podziękowanie Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. Bernarda Grysińskiego W szczególności Księdzu Proboszczowi Dariuszowi Żochowskiemu z parafii pw. Imienia N.M.P w Inowrocławiu za uroczyste odprawienie ceremonii pogrzebowej, Rodzinie, Przyjaciołom, Współpracownikom, Koleżankom i Kolegom, Znajomym, Sąsiadom, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za pomoc w organizacji godnego pochówku składa Rodzina

Żyłeś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12. października 2013 zmarł kochany Ojciec, Teść, Dziadek, Zięć, Brat, Szwagier i Wujek śp. Bernard Grysiński lat 58 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.10.2013 r. o godz. 12.00 w kościele parafii pw. Imienia N.M.P. (Ruina). Po mszy św. eksportacja Zmarłego na cmentarz parafii pw Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Wesołowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Wesołowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Jasińska koleżanka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

helena krakowska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka ze studiów


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagoda Podgórska(​Mikutowicz)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagoda Podgórska(​Mikutowicz)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagoda Podgórska(​Mikutowicz)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagoda Podgórska(​Mikutowicz)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagoda Podgórska(​Mikutowicz)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć i Twoje czyste serce zawsze pozostanie wśród nas...</p> <p>Łączę się w bólu z Jego Najbliższymi i nigdy nie zapomnę serdecznego uśmiechu "Tygrysa" nad trudnym zadaniem z "matmy" i Jego pomoc w logicznym myśleniu...</p> <p>Cześć Jego pamięci !</p> <p>koleżanka Jagoda Podgórska ze Szkoły w Samostrzelu...</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć i Twoje czyste serce zawsze pozostanie wśród nas...</p> <p>Łączę się w bólu z Jego Najbliższymi i nigdy nie zapomnę serdecznego uśmiechu "Tygrysa" nad trudnym zadaniem z "matmy" i Jego pomoc w logicznym myśleniu...</p> <p>Cześć Jego pamięci !</p> <p>koleżanka Jagoda Podgórska ze Szkoły w Samostrzelu...</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć i Twoje czyste serce zawsze pozostanie wśród nas...</p> <p>Łączę się w bólu z Jego Najbliższymi i nigdy nie zapomnę serdecznego uśmiechu "Tygrysa" nad trudnym zadaniem z "matmy" i Jego pomoc w logicznym myśleniu...</p> <p>Cześć Jego pamięci !</p> <p>koleżanka Jagoda Podgórska ze Szkoły w Samostrzelu...</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagoda Podgórska(​Mikutowicz)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

'Jedną duszą tak wiele ubyło'M


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dobry Człowiek jakich mało .


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Co z nami bez Benia. Andrzej


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krzysztof Firlejczyk


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Patrzył sercem.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela i Czesiu


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka Wiesia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janek Barwicki


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

SĄSIEDZI


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAREK SZCZEPANIAK Z ŻONĄ


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia