Tadeusz Wiśniewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.06.2013
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.06.2013
Gazeta Wrocławska
„Zgasłeś nam jak świecy płomyk, bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. Samotny w tej ostatniej drodze i tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie, bo zawsze sercem przyjacielskim i myślami będziemy przy Tobie”. W dniu 22 czerwca 2013 roku we Wrocławiu, po ciężkiej chorobie, w wieku 67 lat zmarł nasz serdeczny kolega i przyjaciel śp. Tadeusz Wiśniewski Wybitny geodeta i zaangażowany działacz społeczny. Animator i organizator działań integrujących środowisko zawodowe geodetów. Spędziliśmy z nim wiele dobrych lat – zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Odszedł od nas człowiek wielkiej uczciwości i wrażliwości serca, kochający swych bliskich i szanujący przyjaciół. Godnie przeszedłeś swoją doczesną drogę. Takiego będziemy Ciebie pamiętać. Spoczywaj w pokoju! Wyrazy serdecznego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają C. Dąbrowski, L. Ferenc, J. Janus, M. Jaskólski, W. Kumiega, A. Nowak, S. Serafin, J. Woźniak, S. Wójtowicz, P. Zając
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia