Wanda Kasior
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2013
Chodzieżanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2013
Chodzieżanin
Panu
Leszkowi Kasiorowi
szczere wyrazy współczucia
z powodu śmierci
Żony
składają
koleżanki i koledzy
z Zarządu ROD
„Pod Gruszą”
w Chodzieży
Rodzinie,
Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom
i wszystkim tym, którzy uczestniczyli we mszy św.
i ostatnim pożegnaniu naszej kochanej
Żony, Mamy, Teściowej, Babci
śp.
Wandy Kasior
za zamówione msze św., złożone kondolencje, wieńce i kwiaty
serdeczne podziękowania
składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia