Stanisława Jędrzejczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2010
Głos Wielkopolski
Nie czekajcie na mnie, ja do Was nie wrócę
Nie spieszcie się do mnie, ja na Was poczekam
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 stycznia 2010 r. odeszła od nas, przeżywszy 63 lata, nasza kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
ś+p
Stanisława Jędrzejczak
z domu Teraszkiewicz
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 5 lutego 2010 r. o godz. 13.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Uzarzewie. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na miejscowym cmentarzu.
W bólu i smutku pogrążeni
mąż, córki i syn z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia