Stanisława Sadlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.05.2013
Dziennik Polski
Gdy po śmierci w niebiosów przybyłam pustkowie,
Bóg długo patrzał na mnie i głaskał po głowie.
„Zbliż się do mnie, poglądasz, jak żywa...
Zrobię dla cię, co zechcesz, byś była szczęśliwa”.
(B. Leśmian)
Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 kwietnia 2013 roku, w wieku 85 lat, zmarła nasza najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia
śp. Stanisława Sadlak
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w kaplicy na cmentarzu Rakowickim w dniu 6 maja o godzinie 9.40.
Pogrążeni w smutku
Córki, Syn, Synowa, Zięć oraz Wnuki z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia