Marek Tadeusz Stefaniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2013
Głos Wielkopolski

Pełni żalu i smutku żegnamy

ś.+p.

Marka Tadeusza
Stefaniaka

Szczerego Człowieka i Oddanego Przyjaciela;
jednego z najlepszych wzorów postawy
pomocy osobom potrzebującym i wykluczonym.

Był twórcą i dyrektorem
Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu,
członkiem Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR,
laureatem m.in. wyróżnienia Pro Publico Bono
za Najlepszą Inicjatywę Obywatelską w roku 2000.

Pracownicy i wolontariusze
Fundacji Pomocy Wzajemnej „Barka”

Plaża

Z żalem zawiadamiamy, że dnia 29 sierpnia 2013 roku odszedł od nas
Marek Tadeusz Stefaniak
Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu w Rożnowicach,
Członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR,
z MONAREM związany od 1988 roku.
Laureat licznych nagród i wyróżnień, m.in.:
Pro Publico Bono za Najlepszą Inicjatywę Obywatelską w roku 2000,
uhonorowany przez Prezydenta Miasta Poznania tytułem Wolontariusza Roku 2003.
Żegnamy Wspaniałego Człowieka i Niezastąpionego Przyjaciela.

Podopieczni, Pacjenci i Współpracownicy

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 29 sierpnia 2013 r.
nagle odszedł najdroższy Tata, Dziadek i Przyjaciel
Ś+P Marek Tadeusz Stefaniak
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 4.09.2013 r. w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie przy al. Krakowskiej 17, o godz. 12.00.
Ceremonia pogrzebowa po mszy św. na cmentarzu parafialnym
w Gołąbkach w Warszawie przy ul. Bolesława Śmiałego 13.
W smutku pogrążeni
Córka z Rodziną
Syn z Rodziną
i Lusi

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Marka Tadeusza Stefaniaka

Członka Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR,
Twórcy i Dyrektora
Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu.

Rodzinie i Bliskim

składamy wyrazy współczucia.

Marek Woźniak
Marszałek
Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Marka Tadeusza Stefaniaka Dyrektora Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu, Wspaniałego Człowieka. Rodzinie i Bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia. Pracownicy i Studenci Pracy Socjalnej z Instytutu Socjologii UAM

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

kinga robert


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

LUSI


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Łucja


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona Gajdzińska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm Paweł Napieralski


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

hm Paweł Napieralski


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

D.K.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

a.k.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Konieczna z Marcinem


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia