Tomasz Sterling
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2013
Głos Wielkopolski
Navigare necesse est,
vivere non est necesse.
(Żeglowanie jest koniecznością,
życie koniecznością nie jest)
TOMKU
Pożeglowałeś sam, bez nas o świcie 29 czerwca w dal nieskończoną.
Już nie będzie wspólnych brzasków, świtów, spacerów i zabaw...,
ale pamięć nasza jest silniejsza od śmierci,
a pamięć o Tobie będzie trwać tak długo,
jak długo będziemy wspólnie przez życie żeglować...
Z nieskończonym żalem
żegnamy naszego Przyjaciela
Tomasza Sterlinga
Ulko!
składamy Tobie najszczersze wyrazy współczucia.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Konrad
11 l
Witek i Asia Skoraccy
12 l