Elżbieta Wirbicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2013
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we Mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Elżbiety Wirbickiej Księdzu Proboszczowi, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom, Zakładowi Pogrzebowemu Pana Władysława Domagalskiego za okazane współczucie, ofiarowane intencje mszalne, wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa Mąż z Dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia