Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.05.2013
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.05.2013
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Panią Dyrektor Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu Lidię Pacholec Wyrazy głębokiego współczucia Mężowi, Córką oraz najbliższej Rodzinie składają członkowie Zarządu Oddziału ZNP w Biesiekierzu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia