Ala Guszpit
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.06.2013
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.06.2013
Gazeta Wrocławska
Dramatycznie szybko i niespodziewanie odeszła nasza Przyjaciółka
Ala Guszpit
Zaangażowana w Komitecie Obywatelskim „Solidarności”, przez lata znakomity dyrektor biura poselskiego Unii Demokratycznej i Unii Wolności.
Osoba otwarta na drugiego człowieka, łącznik między pokoleniami, które przewijały się przez „unijne” korytarze, ale też łącznik pomiędzy działaczami Unii a zwykłymi ludźmi.
Swoją uwagę skupiała przede wszystkich na tych, którzy potrzebowali realnej pomocy – dzieciach, o których rodzice często zapominali – oraz osobach niepełnosprawnych, o których zapomniało państwo. Zwolenniczka aktywności kobiet w życiu publicznym, czego sama była dowodem.
Dobra, ciepła i życzliwa ludziom osoba.
Cześć Jej Pamięci!
Władysław Frasyniuk
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dana
12 l