Jerzy Bechyne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.10.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.10.2009
Gazeta Lubuska
10.10. 2009 roku zmarł JERZY BECHYNE Był doskonałym muzykiem, aranżerem, kompozytorem i pedagogiem. Posiadał - talent, profesjonalizm i pasję artystyczną. Zrealizował szereg ciekawych, niezwykle sugestywnych opracowań muzyki teatralnej i estradowej w Teatrze Lubuskim im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Był wrażliwym, wnikliwym obserwatorem rzeczywistości i miał odwagę być artystą oryginalnym, wiernym swoim poglądom, to sprawiało, iż ślad swojej wyjątkowości pozostawiał w wieloletniej aktywności muzycznej, Pogrążeni w wielkim smutku żegnamy wspaniałego Człowieka. Wraz z Jego przedwczesną śmiercią środowisko muzyczne poniosło bolesną stratę. Żonie wyrazy najgłębszego współczucia składa Helena Hatka Wojewoda Lubuski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Irena i Edward Sobanscy
13 l
Urszula
16 l
agata pilecka chrzoscenica
16 l
Jolanta Wolters
16 l
Łukasz.
16 l
Jolanta Wolters
16 l
Irek Sawicki
16 l
Artur Klein
16 l
kasia m.
16 l
gosia t.
16 l
TOMEK I DANA P.
16 l
Gerard Nowak
16 l
Gerard Nowak
16 l
teresa Gojtka
16 l
Ela
16 l
magda
16 l
smutna
16 l
Urszula Ludwicka
16 l
Ludwicka Urszula
16 l
Ala Szpak
16 l
Maria Jałocha
16 l