Edward Opaska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2013
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2013
Dziennik Bałtycki
,,Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 czerwca 2013 r. opuścił nas
Edward Opaska
ukochany Mąż, Tatuś i Dziadek
Człowiek niezwykłej prawości i życzliwości. Trudno będzie bez Niego żyć. Msza św. żałobna w intencji Zmarłego odprawiona zostanie dnia 21 czerwca 2013 r. o godz. 14.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła
Gdynia-Oksywie, ul. Płk. Dąbka.
Zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz. 13.30 w kaplicy cmentarnej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym Oksywie.
Pogrążone w smutku Żona, Córka i Wnuczka
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
Wszystkim tym, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach
i podzielają nasz smutek po odejściu
śp. mgr. Edwarda Opaska
oraz tak licznie przybyli i uczestniczyli w uroczystościach
pogrzebowych serdeczne podziękowania
składają
Żona, Córka, Wnuczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
BARBARA OSES I JOANNA KRĘPA
13 l