Maria Salamon
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2013
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2013
Gazeta Krakowska
.Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Marii Salamon
Długoletniej emerytowanej pielęgniarki Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Przez cały okres swojej pracy w tutejszym Szpitalu odznaczała się ofiarnością i poświęceniem
dla dobra chorego, ceniona przez pacjentów i przełożonych.
Była ciepłym, spokojnym człowiekiem, wspaniałą koleżanką.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłej
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Renata Augustyn
12 l