Stefania Jachimczyk-Sztajer
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.07.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.07.2013
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 20 lipca 2013 r. odeszła z naszego grona Koleżanka
ŚP Stefania Jachimczyk-Sztajer
1931-2013
Długoletni aktywny członek PZITB. W latach 1993-95 była Członkiem Zarządu Oddziału i przewodniczącą Koła Grodzkiego PZITB.
Za wieloletnią, aktywną działalność w PZITB została odznaczona Honorowymi Odznakami PZITB i NOT.
Pogrzeb odbędzie się w środę, 24 lipca 2013 r., o godz. 13.00 na cmentarzu w Rusocicach.
Żegnamy z wielkim bólem naszą Koleżankę.
Koleżanki i Koledzy
z Małopolskiego Oddziału
Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia