Czesław Sadowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.07.2013
Głos Wielkopolski

<p>Pan zadaje śmierć,<br />ale i przywraca do życia,<br />strąca do krainy umarłych,<br />ale i wyprowadza<br />(1Sm)<br />Z głęboką rozpaczą zawiadamiamy, że dnia 20 lipca 2013 r. odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Zięć<br />ś+p<br />dr farmacji Czesław Sadowski<br />W głębokim smutku pogrążone<br />Żona i Córki z Rodzinami<br />Pogrzeb odbędzie się w piątek, 26 lipca 2013 r., o godz. 13.50 na cmentarzu Junikowo.</p>

Pan zadaje śmierć,
ale i przywraca do życia,
strąca do krainy umarłych,
ale i wyprowadza
(1Sm)
Z głęboką rozpaczą zawiadamiamy, że dnia 20 lipca 2013 r. odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Zięć
ś+p
dr farmacji Czesław Sadowski
W głębokim smutku pogrążone
Żona i Córki z Rodzinami
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 26 lipca 2013 r., o godz. 13.50 na cmentarzu Junikowo.

Plaża

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 20 lipca 2013 r. odszedł z grona wielkopolskich aptekarzy
Ś+p
Czesław Sadowski
doktor nauk farmaceutycznych
Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Poznaniu rocznik 1976,
wieloletni pracownik Katedry i Zakładu Toksykologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,
kierownik hurtowni farmaceutycznej Andent.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 26 lipca 2013 r. o godz. 13.50 na cmentarzu junikowskim.
Najbliższym
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Prezes oraz Koleżanki i Koledzy z Wlkp. Okręgowej Izby Aptekarskiej

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Pogrążeni w głębokim smutku żegnamy zmarłego w dniu 20 lipca 2013 roku

ś+p

dr. farm. Czesława Sadowskiego

długoletniego pracownika Katedry i Zakładu Toksykologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W Zmarłym straciliśmy doświadczonego naukowca o wysokiej etyce zawodowej,
wspaniałego Kolegę, skromnego i prawego Człowieka.

Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.

Koleżanki i Koledzy z Katedry Toksykologii

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 20 lipca 2013 r. zmarł

Dr n. farm. Czesław Sadowski

Długoletni pracownik
Katedry i Zakładu Toksykologii
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Kierownik Zwierzętarni
w Katedrze i Zakładzie Toksykologii,
Członek
Komisji Biologii Zwierząt Doświadczalnych PAN,
Polskiego Towarzystwa Nauk o Zwierzętach Laboratoryjnych,
Lokalnej Komisji Etycznej ds. Zwierząt Doświadczalnych w Poznaniu
oraz Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego
i Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego.

Życzliwy i skromny człowiek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu Junikowo,
w piątek, 26 lipca br., o godz. 13.50.

Msza św. w kościele pw. Bożego Ciała o godz. 17.00.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów
Farmaceutycznego, Lekarskiego I i II, Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 20 lipca 2013 roku po długiej i ciężkiej chorobie odszedł na zawsze nasz drogi Przyjaciel
ś+p
dr nauk farm. Czesław Sadowski
Drogiej Hani i Córkom
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Ewa i Chlebosław Adamczykowie
Krystyna i Paweł Frydrychowie
Krystyna i Wojciech Silny

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jola


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAMY


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie doktorze,​jesteś z nami


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAMY!


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czesio to już dwa lata,ale pamiętamy i do zobaczenia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Serdeczne wyrazy współczucia</p> <p>Haniu,</p> <p>Wiem, że to już kawał czasu temu ale przypadkowo znalazłem tę smutną wiadomość o śmierci Czesia. Tak mi przykro, lubiłem go bardzo choć tak rzadko się widywaliśmy z uwagi na odległość. Jak na ironię zmarł dokładnie w moje urodziny i wydaje się, ze to tak niedawno gdy zaprosił mnie do swojej Zwierzętarni, z której był tak dumny. Przyjm proszę moje szczere wyrazy współczucia i proszę daj znać jak masz ochotę pogadać jak kiedyś. Przylatuję do Polski 6 kwietnia. Zostaw proszę wiadomość na mój email: mariuszwas@gmail.com</p> <p>serdecznie pozdrawiam</p> <p>Mariusz Wasilewski</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariusz Wasilewski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jolanta,​Rob​ert i Karolina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W pierwszą rocznicę śmierci


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W pierwszą rocznicę śmierci


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jolanta Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jolanta Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jolanta Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Robert Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Robert Śledzik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Robert i Ewa z Rodziną


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Róża


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Staszek i Piotrek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wieczny odpoczynek.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna i Jerzy Michnikowscy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marysia i Janek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Enid i Jerzy GIzlowie


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia