Dionizy Kołodziejczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2013
Dziennik Polski
Dnia 11 lipca 2013 roku zmarł
ŚP
mgr Dionizy Kołodziejczyk
wychowawca wielu pokoleń młodzieży, dyrektor XV LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Krakowie w latach 1982-1987.
Człowiek wielkiego serca, skromny, życzliwy, pełen pasji pedagog i społecznik.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja, Rada Rodziców oraz Koleżanki i Koledzy z XV LO w Krakowie
Z głębokim żalem i bólem zawiadamiamy, że odszedł
ŚP.
Dionizy Kołodziejczyk
pedagog, Dyrektor XV Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie,
społecznik, Kochany Mąż, Brat, Tato i Dziadek,
przeżywszy lat 86, po ciężkiej chorobie,
zmarł dnia 11 lipca 2013 roku.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w środę
17 lipca 2013 roku o godzinie 13.00
w kaplicy przy cmentarzu parafialnym w Kłaju,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Żona, Syn, Synowa, Wnuki i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ryszard,uczeń XV L.O.
2 l
Leszek Pamuła uczeń
12 l
ela
12 l
lucyna Odrowąż z d. Zyła ucz.
12 l
Halina Szott-Cisowska
12 l
Bogdan Kuliński
12 l
Joanna Słowik
12 l