Maria Olech
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2012
Nowosci
" Zamknęły się kochane oczy, Spoczęły pracowite ręce, Przestało bić najdroższe serce "
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 listopada 2012 roku odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia
śp. Maria Olech
lat 87
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 14 listopada 2012 roku o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 14.00 w górnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego ( od ul. Wybickiego ).
Pogrążona w smutku RODZINA Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia