Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2012
Express Bydgoski
"Odeszłaś - jaka pustka w domu i czym ją wypełnić?
Naszej miłości za mało, a Twojej już brak"
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, wzięli liczny udział we mszy św. odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku naszą kochaną Mamę, Teściową, Babcię i Prababcię
śp.
Melanie Zaranek
w szczególności ks. Proboszczowi Zdzisławowi Lahutta z parafii pw. Wniebowstąpienia NMP w Przyłękach, za duchowe wsparcie w czasie choroby, uroczyste odprawienie mszy św. i wzruszającą homilię.
Służbie liturgicznej, Organiście za oprawę muzyczną. Pani Ordynator dr Masłowskiej, Pani dr Iwonie Madejowskiej, dr Milenie Świtońskiej i całemu personelowi pielęgniarek z Oddziału Neurologii poudarowej za medyczną pomoc. Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, "Żywemu Różańcowi" za prowadzenie modlitwy, za intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
serdeczne Bóg zapłać
składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia