Z sercem p
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2012
Express Bydgoski
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 21.09.2012 r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Jadwiga Szmyt
z domu Grzeszczyk
lat 82
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 29.09.2012 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy Al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia